Referencie

ÚvodReferencie

REFERENCIE

  • Testimonial #14
  • Testimonial #13
  • Testimonial #12
  • Testimonial #11
  • Testimonial #10
  • Testimonial #09
  • Testimonial #06
  • Testimonial #05

S Michalom bola veľmi dobrá spolupráca na našom webe, vždy všetko platilo ako sme sa dohodli.
Určite sa na neho obrátim aj na budúce. Ako človek veľmi fajn:).

Veronika Bížová
Súkromná škôlka Záhradka

Potrebovali sme veľmi rýchlo vytvoriť dizajn manuál. Mandzik s.r.o. reagoval expresne na našu požiadavku.
Ktorá bola splnená v priebehu pár dní a nad rámec zadania, čo si veľmi ceníme.

Katarína Jakubcová
MAXITICKET

Veľká spokojnosť s celým procesom tvorby našej web stránky. Od prvých diskusií o našej predstave a návrhu riešenia na mieru, cez tvorbu a úpravy podľa dodatočných požiadaviek, ktoré vznikali v priebehu realizácie, až po finálnu verziu produktu. Profesionalita, výborná komunikácia a ochota hľadať najlepšie riešenia.

František Krcho
F.T. mont s.r.o.

Spokojnosť s grafickými návrhmi, vypracovaním a aktívnou spoluprácou pri tvorbe stránky, komunikácia a priebežné korekcie predkladaných návrhov na vysokej úrovni, rýchle reakciena zmeny a vynikajúci servis pri dodatočných úpravách a doplnkoch. Stránka spracovaná podľa našich predstáv. Bezstarostné umiestnenie hotovej stránky na WEB v profesionálnom zastúpení. V pohode a bez stresu.

Ing. Jozef Horváth
EZ-ELEKTROSYSTÉMY Trading, s.r.o.

Prácu na webovej stránke môžem zhodnotiť ako veľmi dobrú a efektívnu. Naplnili naše očakávania, reagovali veľmi promptne a hlavne nám vedeli dať nápady ako, čo, kde urobiť lepšie a následne tieto nápady vedeli pretaviť do reálnej formy na web stránku.

Lucia Olšanová
Apartmán Bamboo v spolupráci s Audito.sk

S firmou Mandzik s.r.o. máme dlhoročnú spoluprácu a môžeme ju len odporúčať. Nenašiel sa žiaden problém/požiadavka, ktorú by nevedeli vyriešiť. Sú rýchli, doslední a spolahliví.

Michal Zabák
Modrataxi.sk

Kvalitné logo je základom každej dobrej značky. Preto ako začínajúce občianske združenie, ktoré sa snaží o osvetu zdravého životné štýlu, sme hľadali schopného človeka, ktorý správne pochopí našu podstatu a pretvorí ju do loga. Logo, ktoré bude vystihovať našu podstatu. Stalo sa. Už sme na svete vyše roka a tešíme sa úspechom, aj vďaka Mandzikovi, ktorý pretvoril naše predstavy na realitu. Ďakujeme.

Katarína Jakubcová
ČLOVEK 2.0

S pánom Mandíkom spolupracujeme pri tvorbe štruktúry, obsahu, funkcionality, architektúry a dizajnu našej webovej stránky od roku 1998. Prešli sme spolu dlhú cestu zosúlaďovania našich predstáv, užívateľského komfortu pre obec a pre používateľov, prispôsobovania legislatíve, zákonným podmienkam prevádzky, štandardov informačných systémov verejnej správy s reálnymi možnosťami informačného systému. Po celú dobu bol jeho prístup profesionálny a komunikácia na vysokej odbornej aj ľudskej úrovni. Bol pre nás nielen oporou, ale aj iniciátorom zlepšení a viacerých modernizácií webu. V priebehu dvoch desaťročí táto spolupráca priniesla našej obci nemálo pozitívnych reakcií na kvalitu stránky, ale najmä spokojnosť klientov – občanov. Nielenže sa stále zvyšuje návštevnosť našej stránky, ale spätne sa vytvára prirodzený tlak na zlepšovanie našich služieb. Prajem pánu Mandíkovi naďalej veľa úspechov v práci, ktorá ho baví.

Ľudovít Ružička - starosta obce Dubová
Obec Dubová
image
https://mandzik.sk/wp-content/themes/aspen/
https://mandzik.sk/
#d8d8d8
style2
paged
Čítam príspevky...
/home/pv028500/www_root/
#
on
none
loading
#
Sort Gallery
on
yes
yes
on
on
off